Webinar

İş Yerinde Açık Konuşma Kültürü

On-demand

Bu Program Ne Hakkında

Facebook'taki eğitim ve gelişim ekibinin kurucusu Mike Rognlien , 1.700 çalışandan 25.000 çalışana doğru büyürken Crucial Conversations eğitimleri ile Facebook'un açık konuşma kültürü yaratmasına yardımcı oldu. 

Mike ve ekibi bu konuda çalışanları güçlendirmekle kalmadı aynı zamanda zor anlarda yani insanların birbirine karşı olan bilinçsiz önyargılarının üstesinden gelmelerine yardımcı oldu.


Mike Rognlien geçtiğimiz aylarda bize verdiği bir röpörtaj'da şirketin hızlı büyüme sürecinde açık konuşma kültürünü nasıl geliştirdiklerinden bahsetti. 


Bu yayında Crucial Conversations eğitmeni Bahar Şen sizlere hem Facebook'un ve Mike Rognlien'in bu gelişim sürecindeki tecrübelerinden bahsedecek.


Bu Yayında Neler Öğreneceksiniz


✔️Facebook'daki gibi şirketinizde açık konuşma kültürü yaratmayı
✔️İnsanların kaygılarını dile getirmesi için ortamı güvenli hale getirmeyi
✔️Bilinçsiz önyargıları önlemeyi
Bu Yayına Kimler Katılmalı

✔️Her seviyedeki Liderler
✔️Eğitim Gelişim Birimi Yöneticileri

⏰Süre: 1 Saat


✅Katılım Sertifikası: Bu yayına katılan yönetici ve çalışanlara Açık Konuşma Kültürü Hakkında Farkındalık Sertifikası Verilecektir

Aykan Rasitoglu

Kurucu Ortak / Moderatör, Success Programme

Bilgisayar Mühendisliği ve Yüksek Lisans eğitimi ile birlikte 15 yılı aşkın süre yerel ve çok uluslu teknoloji şirketlerinde önce bireysel sonrasında yöneticilik rollerinde bulunmuştur. Teknolojinin gelecekte müşteri ve çalışan davranışlarını kökten değiştireceğini ve şirketlerin bu noktada zorlanacağını uzun yıllar önce farkederek, bu alana yatırım yapmıştır. Yeni dünyaya adapte olmak isteyen lider ve çalışanlar için Success Programme'ı, modern müşterilere dijital yollarla erişmek isteyen satış ve pazarlama liderleri için Sales Programme'ı kurmuştur. Success Programme'ın kuruluşundan bu yana büyük dijital dönüşüme adapte olmaya isteyen şirketlerin CEO, CHRO, HR, Satış ve Pazarlama liderlerine yeni zihin, araçlar ve beceriler kazandırarak organizasyonların dengeli şekilde büyümelerine yardımcı olmakta ve danışmanlık vermektedir.

Bahar Şen

Kurucu-Ortak / İş Stratejisti, Success Programme

Bahar Şen, Amerika Top 20 Eğitim Şirketlerinden biri olan, Fortune 500 şirketlerinin 350'sinin liderlik gelişimi çözümleri için işbirliği yaptığı Vitalsmarts firmasının Türkiye temsilcisidir. Vitalsmarts şirketlerin sağlıklı şekilde büyümelerini engelleyen konular üzerine 30 yıldır araştırma yapan ve bu alanda çözümler sunan bir Influence şirketidir. Bahar Şen, Vitalsmarts'ın Newyork Times en çok satanlar listesinde bulunan 3 kitabı baz alınarak hazırlanmış Crucial Conversations, Crucial Accountability ve Influencer eğitimlerinin Master Eğitmenidir. Crucial Conversations eğitimine şimdiye kadar Dünyada 2 Milyon İnsan almıştır ve halen Dünyanın en iyi diyalog eğitimi olarak bilinmektedir.