Webinar

360° Derece Geri Bildirim Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

On-demand

Bu Program Ne Hakkında

360 derece geri bildirim anketi ve süreçleri ile ilgili 10 yıllık deneyimimize istinaden sizlerle bu sürecin ön hazırlığı, iletişimi, anketin işletimi ve sonuçların değerlendirilmesi ile ilgili en iyi uygulamaları sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda bu süreçte organizasyonların yaptığı en büyük hataları ve bunları önlemenin yollarını konuşacağız.

Bu Yayında Neler Öğreneceksiniz

✔️Doğru yetkinlik ve davranışların değerlendirilmesi
✔️Anketi değerlendirecek kişilerin doğru seçilmesi
✔️Sürecin gizliliği
✔️Sonuçların raporlanması
✔️Geri Bildirim Koçluğunun Önemi
✔️Aksiyon Planlama


Bu Yayına Kimler Katılmalı

✔️360 Derece Süreçlerine Dahil olan Yönetici ve Çalışanlar

✔️Yakın zamanda 360 Derece Anketi Uygulayacak Şirketler

✔️360 Derece Anketini Uygulamak İsteyip Nasıl Yapılacağı Hakkında Bilgi Almak İsteyenler

✔️İnsan Kaynakları Profesyonelleri

✔️Yetenek Gelişimi Profesyonelleri

⏰Süre: 1 Saat

✅Katılım Sertifikası: Bu yayına katılan yönetici ve çalışanlara 360 Derece Geri Bildirim Farkındalık Sertifikası Verilecektir 

Aykan Rasitogluš€

Kurucu Ortak-Moderatör, Success Programme

Bilgisayar Mühendisliği ve Yüksek Lisans eğitimi ile birlikte 15 yılı aşkın süre yerel ve çok uluslu teknoloji şirketlerinde önce bireysel sonrasında yöneticilik rollerinde bulundu. Teknolojinin gelecekte müşteri ve çalışan davranışlarının kökten değişeceğini ve şirketlerin bu noktada zorlanacağını uzun yıllar önce fark ederek yatırımını bu alana yaptı ve akabinde Success Program'ı kurdu. Yaklaşık 5 yıldır dijital ekonomiye adapte olmaya çalışan firmaların CEO, GMY, CHRO, HR, Satış ve Pazarlama liderlerine yeni zihin, araçlar ve beceriler kazandırarak organizasyonların dengeli şekilde büyümelerine yardımcı olmakta ve danışmanlık vermektedir.

Bahar Şen

Kurucu Ortak- İş Stratejisti, Success Programme

İş Stratejisti, Kıdemli Danışman, Eğitmen. İş Deneyimi +25 Yıl. Şirketlerin daha iyi büyümesine odaklanarak onların en önemli bacağı olan insan, süreç, teknoloji ve yönetişim konularında eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Büyük kurumsal organizasyonlarda ve farklı endüstrilerde süreçlerin yeniden ele alınması ve sistem tasarlanması konusunda uluslararası deneyimi ve uzmanlığı bulunmaktadır. Kagider üyesidir, iş hayatında kadınlara yönelik sorunlar ve kadınlara yapılan bilinçsiz cinsiyet ayrımcılığı konusunda seminerler vermektedir.