Webinar

Arkadaslariniz Ile Politika Konusabilir ve Hala Arkadas Kalabilirsiniz

On-demand

Seçim dönemlerinde insanlar hatta yakın arkadaşlar hiç olmadığı kadar kutuplaşmakta ve birbirlerinden uzaklaşmakta.. Bu yayında farklı görüşte olan insanların birbirleriyle hem politika konuşup hem de nasıl hala arkadaş kalabileceğine dair yöntemlerini konuşacağız.

Aykan Rasitoglu

Partner, Success Programme

Bilgisayar Mühendisliği ve Yüksek Lisans eğitimi ile birlikte 15 yılı aşkın süre yerel ve çok uluslu teknoloji şirketlerinde önce bireysel sonrasında yöneticilik rollerinde bulunmuştur. Teknolojinin gelecekte müşteri ve çalışan davranışlarını kökten değiştireceğini ve şirketlerin bu noktada zorlanacağını uzun yıllar önce farkederek, bu alana yatırım yapmıştır. Yeni dünyaya adapte olmak isteyen lider ve çalışanlar için Success Programme'ı, modern müşterilere dijital yollarla erişmek isteyen satış ve pazarlama liderleri için Sales Programme'ı kurmuştur. Success Programme'ın kuruluşundan bu yana büyük dijital dönüşüme adapte olmaya isteyen şirketlerin CEO, CHRO, HR, Satış ve Pazarlama liderlerine yeni zihin, araçlar ve beceriler kazandırarak organizasyonların dengeli şekilde büyümelerine yardımcı olmakta ve danışmanlık vermektedir.

Bahar Şen

Partner, Success Programme

Bahar Şen, Amerika Top 20 Eğitim Şirketlerinden biri olan, Fortune 500 şirketlerinin 350'sinin liderlik gelişimi çözümleri için işbirliği yaptığı Vitalsmarts firmasının Türkiye temsilcisidir. Vitalsmarts şirketlerin sağlıklı şekilde büyümelerini engelleyen konular üzerine 30 yıldır araştırma yapan ve bu alanda çözümler sunan bir Influence şirketidir. Bahar Şen, Vitalsmarts'ın Newyork Times en çok satanlar listesinde bulunan 3 kitabı baz alınarak hazırlanmış Crucial Conversations, Crucial Accountability ve Influencer eğitimlerinin Master Eğitmenidir. Crucial Conversations eğitimine şimdiye kadar Dünyada 2 Milyon İnsan almıştır ve halen Dünyanın en iyi diyalog eğitimi olarak bilinmektedir.