Webinar

Büyük (Dijital) Dönüşümü Anlamak

On-demand

NEDEN KATILMALISINIZ

Dünya artık o bildiğiniz dünya değil. Üstel bir hızla gelişiyor. Üstelik şu ana kadar gördüklerimiz, önümüzdeki teknolojik gelişmelerin %1 i bile değil.

Teknolojik gelişim ve dijitalleşme bu hızda sürdüğü sürece, biyolojik devrelerimiz ile hayatımızı sürdürdüğümüz dünya arasında daha da fazla bir bilişsel uyumsuzluk olacağı görünmektedir.

Süper bilgisayarların olduğu, makina öğrenmesinin her geçen gün geliştiği, yapay zeka ve derin öğrenmenin akıl almaz şekilde geliştiği bu dünyayı, insanların akıllarını ve alışkanlıklarını statik tutarak ve konfor alanlarında kalarak yönetmesi imkansız hale gelecektir. Yeni Dünya düzeninde ayakta kalan şirketler, insanları en hızlı öğrenen şirketler olacaktır.

60 Dakikalık bu Webinar'da dünyadaki bu büyük dönüşümü ve şirketlerin, iş liderlerinin buna nasıl ayak uydurabileceğini gelin birlikte anlayalım.

KİMLER KATILMALI
- Üst Düzey Yöneticiler
- Tüm İş Birimi Yöneticileri
- Tüm Çalışanlar
- Girişimciler
- Solo Girişimciler

Aykan Rasitoglu

Co-Founder, Success Programme

Bilgisayar Mühendisliği ve Yüksek Lisans eğitimi ile birlikte 15 yılı aşkın süre yerel ve çok uluslu teknoloji şirketlerinde önce bireysel sonrasında yöneticilik rollerinde bulunmuştur. Teknolojinin gelecekte müşteri ve çalışan davranışlarını kökten değiştireceğini ve şirketlerin bu noktada zorlanacağını uzun yıllar önce farkederek, bu alana yatırım yapmıştır. Yeni dünyaya adapte olmak isteyen lider ve çalışanlar için Success Programme'ı, modern müşterilere dijital yollarla erişmek isteyen satış ve pazarlama liderleri için Sales Programme'ı kurmuştur. Success Programme'ın kuruluşundan bu yana büyük dijital dönüşüme adapte olmaya isteyen şirketlerin CEO, CHRO, HR, Satış ve Pazarlama liderlerine yeni zihin, araçlar ve beceriler kazandırarak organizasyonların dengeli şekilde büyümelerine yardımcı olmakta ve danışmanlık vermektedir.