Webinars

COVID-19 İle Savaşan İnsanlığın 4 RUH Hali

189 views
March 30, 2020

Bu Webinar Ne Hakkında

Bazen COVID-19 salgınına karşı gösterdiğiniz tepkinin tuhaf olup olmadığını düşünüyor musunuz.Bu duyguları yalnız sizin yaşamadığınız konusunda iddiaya girerim. Bu dönemde çoğu kişi bu duygusal gelgitleri bir miktar yaşıyor. ☹️ Kimileri için bu günün belirli saatlerinde oluyor, kimileri içinse bu gelgitler sürekli devam ediyor. Bunun yanı sıra, farkına varmanız gereken şey de öğrenmenin böyle gerçekleşiyor olduğu; böyle böyle büyüyoruz.Davranışımızı değiştirmemiz gerektiğiniz bize gösteren şey ister bir yönetici olsun, ister başımıza gelen beklenmedik bir olay olsun, isterde de bir virüs salgını olsun, bunun yarattığı duygu sizi mutlaka bir bir eyleme sürükler ya da eylemde kalmamızı sağlar).

Bu Webinar'a Katılanlar Şunları Öğrenecek

COVID-19 aslında size sizinle ilgili bir geri bildirimler veriyor. Kendiniz ile yüzleşmenize neden oluyor. Şimdi bazı sonuçlarla karşı karşıyasınız. Peki bu sonuçlara karşı mı çıkıyorsunuz ya da içinizden bahaneler mi uyduruyorsunuz yoksa açık ve kucaklayıcı davranarak COVID-19'un hadsizce verdiği geri bildirimi kendinizi geliştirme fırsatı olarak mı görüyorsunuz?

Bu Webinar'da haddini aşarak size sizin hakkınızda acımasız şekilde geri bildirim veren COVID-19'a karşı sizin nasıl tepkiler verdiğinizi, bu tepkileri verirken geçtiğiniz 4 RUH hali ve aşamasını ve bu dönemi en iyi şekilde ele almak için yapmanız gerekenleri öğreneceksiniz.