Webinar

Hesap Verebilirliği Artırmak İçin 3 Beceri

On-demand

BU YAYIN NE HAKKINDA

Kariyerinizi planladınız. Hedeflerinize ulaşmak için öğreneceğiniz, söyleyebileceğiniz ve yapabileceğiniz tüm harika şeyler için planlarınız vardı, ta ki bir şey araya girene kadar – DİĞER İNSANLAR!

Anlaşılan o ki, başkalarıyla etkin bir şekilde çalışmak, bireysel başarının en kritik bileşenlerinden biridir. Öyleyse, diğerleri açık bir biçimde iletişim kurmuyorsa, taahhütlerini yerine getirmiyorsa ve üzerlerine düşeni yapmıyorsa ne olur? Bu durum, hem kurumu hem de SİZİ etkiler.

Ancak bu sorunları ele almaya çalıştığınızda, genellikle daha da kötüleşirler. İnsanlar sizi görmezden gelirler, tartışırlar, dedikodu yaparlar. Sorunları ele almadığınızda ise sürmekte ısrar ederler.

Öyleyse ilişkilerinizde arayı bozmadan, bir projeyi ve hatta kariyerinizi riske atmadan, meslektaşlarınızla, astlarınızla ve liderlerle olan davranışsal ve performans sorunlarını tam olarak nasıl ele alırsınız? Başkalarını nasıl hesap verebilir kılarsınız? Bu soruyu cevapladığınızda yapabileceğinizi bildiğiniz katkıları sunabilir ve diğer kişilerin de aynısını yapmasına yardımcı olabilirsiniz.

KİMLER KATILMALI:
Liderler
Çalışanlar
İş Sahipleri
IK Yöneticileri
Yetenek Gelişim Yöneticileri

Süre: 45 Dakika

Aykan Rasitoglu

Kurucu Ortak, Success Programme

Bilgisayar Mühendisliği ve Yüksek Lisans eğitimi ile birlikte 15 yılı aşkın süre yerel ve çok uluslu teknoloji şirketlerinde önce bireysel sonrasında yöneticilik rollerinde bulunmuştur. Teknolojinin gelecekte müşteri ve çalışan davranışlarını kökten değiştireceğini ve şirketlerin bu noktada zorlanacağını uzun yıllar önce farkederek, bu alana yatırım yapmıştır. Yeni dünyaya adapte olmak isteyen lider ve çalışanlar için Success Programme'ı, modern müşterilere dijital yollarla erişmek isteyen satış ve pazarlama liderleri için Sales Programme'ı kurmuştur. Success Programme'ın kuruluşundan bu yana büyük dijital dönüşüme adapte olmaya isteyen şirketlerin CEO, CHRO, HR, Satış ve Pazarlama liderlerine yeni zihin, araçlar ve beceriler kazandırarak organizasyonların dengeli şekilde büyümelerine yardımcı olmakta ve danışmanlık vermektedir.