Webinars

Hesap Verebilirliği Artırmak İçin 3 Beceri

165 views
April 17, 2019

BU YAYIN NE HAKKINDA

Kariyerinizi planladınız. Hedeflerinize ulaşmak için öğreneceğiniz, söyleyebileceğiniz ve yapabileceğiniz tüm harika şeyler için planlarınız vardı, ta ki bir şey araya girene kadar – DİĞER İNSANLAR!

Anlaşılan o ki, başkalarıyla etkin bir şekilde çalışmak, bireysel başarının en kritik bileşenlerinden biridir. Öyleyse, diğerleri açık bir biçimde iletişim kurmuyorsa, taahhütlerini yerine getirmiyorsa ve üzerlerine düşeni yapmıyorsa ne olur? Bu durum, hem kurumu hem de SİZİ etkiler.

Ancak bu sorunları ele almaya çalıştığınızda, genellikle daha da kötüleşirler. İnsanlar sizi görmezden gelirler, tartışırlar, dedikodu yaparlar. Sorunları ele almadığınızda ise sürmekte ısrar ederler.

Öyleyse ilişkilerinizde arayı bozmadan, bir projeyi ve hatta kariyerinizi riske atmadan, meslektaşlarınızla, astlarınızla ve liderlerle olan davranışsal ve performans sorunlarını tam olarak nasıl ele alırsınız? Başkalarını nasıl hesap verebilir kılarsınız? Bu soruyu cevapladığınızda yapabileceğinizi bildiğiniz katkıları sunabilir ve diğer kişilerin de aynısını yapmasına yardımcı olabilirsiniz.

KİMLER KATILMALI:
Liderler
Çalışanlar
İş Sahipleri
IK Yöneticileri
Yetenek Gelişim Yöneticileri

Süre: 45 Dakika