Webinar

İnsanları Nasıl Motive Edersiniz

February 18, 2019 11:00 AM Etc/GMT-3

NEDEN KATILMALISINIZ?

Karşınızdaki kişinin sahip olmadığı değerler üzerinden bir kişiyi motive etmeye çalışmak anlamsızdır. Yine de insanlar çoğunlukla diğer kişilerin değerlerine hitap etmek yerine, kendi değerlerini dikte ederek, onları motive etmeye çalışırlar. Çünkü kendi değerlerinin diğer insanlar için de en iyi olduğunu düşünmeye eğilimlidirler.

İnsanları yaşantıları ile ilgili olarak, en derinlerinde, sürekli ve üretken bir şekilde, neler tatmin ve mutlu kılar? Başarı, servet, kariyer, aile veya başka bir şey mi? En önemlisi hangisi? Hayattan ben ne istiyorum? Çevremdekiler ne istiyor?

60 Dakika sürecek olan bu ücretsiz Webinar’de kendiniz dahil, insan davranışlarının arkasındaki güdülerin ne olduğunu anlayacak, çevrenizdeki kişileri motive etmek için yeni bir bakış açısına sahip olacaksınız. Öğrenmek için hemen kaydolun.

Bahar Şen

Motivasyon Koçu, Success Programme

Bahar Şen, bilimsel geçerliği Steven Reiss Phd. tarafından kanıtlanmış tek insan motivasyonu teorisi olan Reiss Motivation Profile'in Türkiye temsilcisi aynı zamanda bire bir Steven Reiss'in kendisi tarafından yetiştirilmiş motivasyon koçudur. 30 yıla yaklaşan iş tecrübesiyle, şirketlerin daha iyi büyümesine odaklanarak onların en önemli unsurları olan insan, süreç, teknoloji ve yönetişim konularında eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

This webinar is over.