Webinar

Son Araştırma Raporu - Asabi Yönetici Etkisi

On-demand

Neden Katılmalısınız
Yönetici olarak iletişim kurarken yarattığınız etkinin gücünü farketmeniz hayati bir konu. 1334 kişiyle yapılan araştırmaya göre, her 3 yöneticiden en az 1’i yüksek baskı anlarında iletişimi yönetemiyor. Türkiye temsilcisi olduğumuz ve ABD ‘’Top 20’’ listesindeki eğitim firmalarından biri olan VitalSmarts tarafından yapılan bu son araştırma gösteriyor ki, bir yöneticinin stres altındayken iletişim kurma yetkinliğine sahip olması ya da olmaması takım performansını doğrudan etkiliyor.

Özellikle baskı altındayken içine kapanan ya da öfkeden patlayan yöneticilerin takımlarının moralleri düşüyor, bunun sonucunda terminlere, bütçeye, kalite ve performans standartlarına uymama ihtimalleri artıyor.

Bu Webinar'de Ne Öğreneceksiniz

1.Aynı araştırmayı temel alarak daha az sayıda insan ile Türkiye'de yaptığımız bir nabız anketinin sonuçlarını paylaşacağız.
2.Yöneticilere stres altındayken tarzlarını iyileştirmek ve yönettikleri kişilerden daha iyi sonuçlar almak için kullanabilecekleri bazı ipuçları sunacağız.

Aykan Raşitoğlu

Kurucu Ortak, Moderatör, Success Programme

Aykan Raşitoğlu bu Webinar'de Vitalsmarts'ın Master Eğitmeni Bahar Şen'e son araştırma raporu olan asabi yöneticilerin çalışanlar üzerinde yarattığı etki ile ilgili sorular yöneltecek.

Bahar Şen

Kurucu Ortak, Master Eğitmen, Success Programme

Bahar Şen, Amerika Top 20 Eğitim Şirketlerinden biri olan ve Fortune 500 şirketlerinin 350'sinin liderlik gelişimi çözümleri için işbirliğ yaptığı Vitalsmarts firmasının Newyork Times en çok satanlar listesinde bulunan 3 kitabı baz alınarak hazırlanmış Crucial Conversations, Crucial Accountability ve Influencer eğitimlerinin Master Eğitmenidir. Crucial Conversations eğitimine şimdiye kadar Dünyada 2 Milyon İnsan almıştır ve halen Dünyanın en iyi diyalog eğitimi olarak bilinmektedir.